Loading...
FAQ 2017-06-30T21:03:00+00:00

Vše co ještě potřebujete vědět

… abyste nás mohli nechat s klidným svědomím rozstříhat vaše trička a udělat vám vaši jedinečnou deku z triček.

Co když mám málo triček na požadovanou deku? 2017-07-06T20:18:45+00:00

Na nejběžnější rozměr deky je třeba 20 triček, na větší ještě více. Né každý ale může na deku použít tolik triček, aniž by neměl problém s tím, že nebude mít co na sebe.

Pokud se to týká i vás, tak pro vás máme řešení. Na deku jde samozřejmě použít jedno triko z obou stran. Sice né každé triko má nějaký motiv i na zádech, ale i cca třetina jednobarevných polí na dece nebude vypadat vůbec špatně, navíc menší množství různých barev na dece může dodat celkově kompaktnější vzhled. Takže na pěknou deku o dvaceti polích může klidně stačit 10 – 15 triček. A to už možná dáte dohromady.

Další možností je společná deka s partnerem, což je častá varianta u větších dek, např. pro přehoz přes postel. Ale i běžné menší deky většinou sdílíme se svými blízkými, a tak i sdílená deka z triček může být symbolem vašeho vztahu a přátelství.

Jaká trička jsou pro deku vhodná? 2017-07-06T20:22:26+00:00

Deku lze udělat prakticky z jakýchkoliv triček. Jaká trička nám dodáte, z takových budete mít deku. Není problém kombinovat bavlněná a funkční trička, lze použít i triko s límečkem, který sešijeme. Pokud bude některé z vašich triček roztržené, nebo děravé, můžeme vám tričko zašít s použitím zadní strany trička. Požadavky na takové úpravy nám pak zašlete se zasláním vašich triček.

Pokud byste chtěli mezi trika dát třeba i nějakou mikinu, tak je to možné, ale z důvodu těžšího materiálu bychom museli dát mikiny na okraj deky, abychom předešli tomu, že se bude deka v místech kde bude těžší materiál více prověšovat. Nedoporučujeme tedy použít větší množství materialů, které by byly výrazně těžší než běžná trička.

Co se bude dít po odeslání objednávky? 2017-07-06T20:29:37+00:00

V objednávkovém formuláři vyberete formát triček, počet triček a barvu fleecové strany deky a kliknete na OBJEDNAT DEKU. Po takto odeslané objednávce vám do 24 hodin zašleme potvrzující email spolu podrobnými instrukcemi jak nachystat vaše trička, jak označit vámi požadované pozice jednotlivých triček na dece, jak postupovat pokud obrázek, nebo motiv na některém tričku bude větší než vybraný formát trička (čtverce) na deku, jak označit, která trika budete chtít použít i z druhé strany. V instrukcích budou také uvedeny možné způsoby odeslání vašich triček a možné formy úhrady. V současné době nabízíme možnost odeslání vašich triček přes zásilkovnu a Českou poštu a úhradu dobírkou, na dalších možnostech pracujeme.

Dle našich obchodních podmínek dochází k závaznému objednání vaší deky až doručením vašich triček na naši adresu. Cokoliv, co uděláte do té doby není závazné, pokud se budete potřebovat na něco zeptat, něco si vyjasnit, neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi vše probereme a vše vám vyjasníme.

Pokud nám zašlete vaše trička přes zásilkovnu, budeme vám hradit poštovné. Doporučujeme tedy využít tuto zasilatelskou službu. Ihned po doručení vašich triček a vašich instrukcí k výrobě deky vám odešleme potvrzení o převzetí a současně vás budeme informovat o termínu dodání hotové deky, přičemž standardní termín je do jednoho týdne od doručení triček a instrukcí. Zaslání hotové deky hradíme my, při převzetí deky pak jen zaplatíte dobírkou stanovenou cenu za vaši deku. Na dalších platebních metodách v současné době pracujeme.

Jakou mám jistotu, že mi jen nezničíte moje trička? 2017-07-07T21:33:11+00:00

Nebojte, deky nenecháváme šít u nejlevnější švadleny, kterou jsme našli na internetu 🙂 Nejde nám o rychlost a úsporu nákladů, ale o kvalitní a precizní práci. Víme, že deka bude různě namáhaná, vzhledem k široké škále její využití. Zároveň si jsme vědomi, že když nám pošlete vaše oblíbená trička, tak budete očekávat, že výsledná deka bude v každém detailu vypadat dobře.

Deky z triček pro vás šijeme ve vlastní rodinné dílně se špičkovým vybavením. Trika do požadovaných rozměrů nestříháme, ale řežeme podle šablony. Hlavní sešívání provádíme na výkonných průmyslových strojích Minerva. Pro dosažení kvalitního zpracování krajů používáme obnitkovací stroje značky Brother. Na deku Vám vyšijeme vaše jméno, přezdívku, případně jednoduché logo pomocí vyšívacího stroje Brother.

Konstrukce deky je jednoduchá, nicméně vyžaduje přesnost a zručnost při šití. Jednotlivé čtverce z triček jsou k sobě rovnoměrně sešité a s fleecovou vrstvou spojené pouze na okrajích deky. Díky odzkoušenému postupu šití pak tyto dvě vrstvy na sebe skvěle pasují a deka se chová jako by byly obě vrstvy absulutně spojité po celé ploše. Nemusíme tedy prošívat každý spoj triček i přes fleecovou vrstvu a deka je tedy ze zadní strany bez jakýchkoliv švů.

Samotná fleecová vrstva je z kvalitního material o gramáži 370 g/m2. Má antipillingovou úpravu, která zabraňuje vytváření žmolků a prodlužuje životnost deky.

Proč bych se měl zbavit svých triček? 2017-07-06T20:49:02+00:00

Říkáte si, proč byste se měli zbavit dvaceti svých triček, které ještě můžete nosit? Vypadají ještě dobře, máte je rádi, tak proč byste si je měli nechat rozřezat?

Zkuste se podívat na nějaké vaše fotky z období před  třemi, čtyřmi, nebo pěti lety. Kolikrát tam máte na sobě právě ty vaše oblíbená trička o kterých si myslíte že je škoda se jich zbavit? Dalo by se říci, že podle těchto fotek máte sice spoustu dobrých vzpomínek spojených s těmito tričkami, ale také že chodíte pořád v tom stejném? Nechtělo by to tedy nějakou změnu?

Ale udělat radikální změny a vyházet tato stará dobrá trička? Tak to zas ne!

Nevyhazujte svoje trička. Nechte si svoje vzpomínky. Nechte si z nich udělat vzpomínkovou deku, která vás ohřeje při zimních večerech, kterou zaujmete přátele na letních festivalech, nebo kterou použijete jako přehoz přes postel a každý den vám tak bude připomínat všechny ty skvělé zážitky.

Vaši dekou z triček navíc budete působit na své okolí. Deka z triček je originální, neokoukaná, dokáže tedy zaujmout. I samotný fakt, že si necháte rozstříhat vaše trička na deku o vás bude říkat že se nebojíte nových věcí, že jste rozhodní, máte vlastní styl a nebojíte se ho ukázat.

Co vy na to?

Chcete vlastní deku z triček?

Tak na co ještě čekáte?

OBJEDNAT DEKU Z TRIČEK